Fandango 18. gadadiena

2018.gadā Fandango svin savu 18. gadadienu! Jubilejas gadā esam paplašinājušies ģeogrāfiski –  papildus Mežciema studijai darbību uzsāks Centra studija Kurbada ielā 3, kurā ir 2 nodarbību zāles, ērta uzgaidāmā telpa, vairākas ģērbtuves un dušas . Fandango atgriežas pilsētas centrā ar jaunām vēsmām! Lielo izmaiņu iespaidā piedāvājam īpašu nodarbību klāstu gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem.  Mūsu jaunajā studijā Kurbada ielā turpinās vīties  gan dejas kustības, gan varēsim atļauties vēl lielāku uzsvaru likt uz akrobātiku un mākslas vingrošanas elementu iekļaušanu dejā. Eksperimentējam ar jaunām  un turpinam jau ierastās nodarbības – Jogas deja, Bodyart, cīņas joga un, protams,  vienmēr aktuālā džeza deja!

Fandango aktivitātes un dzīves ritms:
– Cītīgi trenējamies,  esam disciplinēti un  nekavējam nodarbības maznozīmīgu iemeslu dēļ.
– Decembrī rīkojam atklāto stundu, kurā vecāki un draugi var novērtēt mūsu prasmes un izaugsmi.
– Maija beigās uzstājamies atskaites koncertā – Fandango lielie svētki, kad darbs un pūles tiek apbalvoti ar aplausiem un ziediem.
– Dažas reizes gadā kopīgi apmeklējam mākslas pasākumus  (balets, opera un tml).
– Rīkojam sestdienu seminārus studijas un viespasniedzēju vadībā.
– Trenējamies arī jūnijā līdz pat Vasaras saulgriežiem- tā ir treniņnometne pilsētā, kad pievēršamies dažādām dažādībām, ko neesam uzspējuši izdarīt oficiālās deju sezonas laikā.
– Jūlijā, augustā dodamies treniņnometnē pie dabas.

Un vēl Fandango studijā vienmēr var pasēdēt un iedzert tēju  🙂