Dejas

M grupa : Pirmās deju un vingrošanas kustības, mācamies klausīties mūziku un sist līdzi ritmu, meklējam kreiso un labo kāju, attīstām kustību koordināciju un spēju sadarboties grupā.

V grupa- klasiskās dejas pamati, džeza deja, showdance

L grupa- klasiskās dejas pamati, džeza deja, eksperimenti ar laikmetīgās dejas elementiem, showdance

J grupa- viss iepriekš minētais, tikai vēl vairāk un pamatīgāk.

Studijā tiks organizētas  viespasniedzēju nodarbības dažādos deju stilos- arī hiphop, streetdance un tml, taču mūsu pamatstils ir jazz, showjazz, kā arī priekšnesumi ar mākslas vingrošanas elementiem.

Nodarbības jāapmeklē vismaz 2x nedēļā, ja ir vēlme būt sastāvā un uzstāties atskaites koncertos. Vēlams izvēlēties vēl kādu papildus nodarbību- labākai fiziskajai  formai un straujākam progresam.

Vingrošana

Intensīva nodarbība, kuras laikā mācamies gan akrobātiskus trikus, gan apgūstam dažādus priekšmetus- auklas, apļi, lentas …  Liela uzmanība tiek pievērsta stiepšanās vingrinājumiem un lēcieniem. Arī vingrošanas nodarbību laikā tiek mācītas deju kombinācijas un studēti deju priekšnesumi koncertiem.

Vingrošana var būt gan kā papildus nodarbības dejām, gan atsevišķs  kurss.

Jogas deja

Pasniedzēja Amala Agnese par nodarbību: “Jogas deja ir radošais eksperiments, kas balstās manā dejas, jogas un pat sporta pieredzē. Pamazām apgūstam jogas āsanas, indiešu klasiskās dejas Bharatanatyam elementus- roku un kāju pozīcijas, acu kustības, emocionālās izteiksmes. Īpaša uzmanība tiek pievērsta stiepšanās vingrinājumiem. Cik daudz no visa būs katrā nodarbībā – atkarīgs no noskaņojuma un zvaigžņu stāvokļa 🙂 Nodarbību pabeidzam ar elpošanas vingrinājumiem, meditāciju un relaksāciju. Nodarbība piemērota visiem fiz. sagatavotības līmeņiem, palīdzēs interese par Indijas kultūru un mākslu. “

Plastika

Harmonisks treniņš ar uzsvaru uz stiepšanos.

Bodyart

Intensīvs ķermeņa un prāta treniņš, kas attīsta spēku un lokanību, kā arī stiprina sirdsdarbību ar elpošanas vingrinājumu palīdzību. Dinamiski mijas aktīvas un pasīvas kustības, sasprindzinājums un atbrīvošana. Nodarbības ritms un plūdums vairo iekšējo apzinātību un balansu.

CIGUN

Darbs ar enerģiju ( ci- enerģija, gun- darbs, no ķīn.val.). Vingrinājumi veselības uzlabošanai un ķermeņa vingrumam. Tiek trenēta koordinācija, koncentrācija, lokanība un līdzsvars. Cigun neaprobežojas tikai ar vingrojumiem, tas sevī ietver dažādas terapijas, sākot vieglu sevis glāstīšanu, kas burtiski un tieši aktivizē cilvēka enerģētiskos punktus, nervu centrus, uzlabo asinsriti, limfas atteci.
SIA FANDANGO | Visas tiesības aizsargātas.