Nodarbības Fandango studijā:

Dejas –  V, L un J grupas Mežciems
Laikmetīgā deja/klasiska/neoklasika/modernā deja

Mīlestība uz deju manī bijusi vienmēr, tikai ceļš līdz tai, bijis nedaudz garāks, kā varbūt ierasts.

Sākotnēji pabeidzot studijas Veterinārmedicīnā, iemācijos mīlēt un rūpēties par mūsu četrkājainiem draugiem. Vēlāk ceļš mani aizveda bioloģijas virzienā, kur maģistrantūrā studēju Cilvēku un Dzīvnieku katedrā, vairāk izprotot cilvēka ķermeni, tā darbības mehānismus, anatomiju un fizioloģiju. Vairāk iedziļinoties sporta slodžu fizioloģijā un biomehānikā. Pabeidzot Doktorantūru bioloģijā, specializējos Cilvēka Embrioloģijā.
Bet deja vienmēr ir mani fascinējusi, radot lietu skaistumu ar daudzveidīgiem izteiksmes līdzekļiem. Kopš pusaudžu vecuma dejoju Latviešu skatuvisko tautas deju. Mīlestība pret klasisko deju radās mācību procesa laikā, un tur jāsaka paldies maniem skolotājiem. Mani baleta skolotāji ir patiešām pedagogi ar lielo burtu, ārkārtīgi spilgtas personības!
Tā maz pamazām veidojās mīlestība un nu jau daudzus gadus klasiskā deja ir mana ikdiena, manas ikdienas neatņemama daļa. Man tā ir mākslas deja, kurā jūtama cilvēka attieksme un personības izpausmes klātbūtne. Pat studējot doktorantūrā, pedagoģijas un psiholoģijas praksē, vadot dabaszinību stundas man bērni dejoja! Jo deja pirmkārt attīsta cilvēka smadzeņu darbību, koncentrēšanās spējas, uzlabo atmiņu, reakcijas ātrumu un citas kognitīvās prasmes.
Patreiz pilnveidoju savas zināšanas studējot Latvijas Kultūras Akadēmijas, LKK padziļināti apgūstot Latviešu deju.
Esmu pasniegusi klasiskās un laikmetīgās dejas nodarbības gan bērniem, gan pieaugušajiem. Vadījusi deju nodarbības bērniem vasaras nometnēs. Esmu strādājusi kā pedagoga asistents/repetitors latviešu tautas deju, klasiskās dejas un laikmetīgās dejas nodarbībās. Esmu piedalījusies dažādās meistarklasēs un semināros apgūstot klasisko deju, laikmetīgo deju, hip-hopu, džeza deju un daudzus citus deju stilus. Latvijas Universitātes Strptautiskajā Indijas Institūtā apgūstu Jogas studijas.
Esmu piedalījusies dažādos konkursos gan kā dejotājs, gan horeogrāfs. Būt par deju skolotāju ir manas iekšējās nepieciešamības aicinājums, tāpēc vēlos saglabāt, bagātināt, attīstīt un pilnveidot dejas mākslu, lai turpinātu mācīt to citiem.