Fandango centra studijā reizi mēnesī – sestdienās organizēsim lielās seminārdienas. Tas būs īpašs notikums, kad īsā laika posmā varēsim iepazīties ar dažādām radošām sfērām. Pamatā tās būs deju meistarklases gan Fandango studijas, gan viespasniedzēju vadībā. Amplitūda plaša- dažādi deju stili un tehnikas, aktiermeistarība, joga, cīņa un vēl, un vēl…

Vasarās Fandango studija dodas deju treniņnometnēs pie dabas. Pēdējos gados lieliska sadarbība izvērtusies ar Elkšņu kultūras namu, kur tiekam laipni uzņemti, izguldīti un paēdināti. Nometnēs bērni skrien krosu, dejo, zīmē, līmē, peldas, dodas apkārtnes izpētes ekspedīcijās, paši sagatavo modes skates, kā arī apgūst jaunu horeogrāfiju. Nometnes laikā sastrādāto vecāki var novērtēt nometnes atskaites koncertiņā.

Fandango studijā deju sezonas nodarbības notiek līdz lielajam atskaites koncertam maija beigās (parasti maija pēdējā sestdienā), taču   līdz pat Vasaras Saulgriežiem pilsētā palikušie  bērni apmeklē dažādas radošās nodarbības.

Sezonas laikā kopīgi apmeklējam baleta un operas izrādes LNO, kā arī citus mākslas pasākumus.

Tuvākajā nākotnē būs iespēja ienirt jogas, meditācijas un dabā būšanas nometnēs īpašā namā “Rāmavoti”, kura projekts ir jau saskaņots, atlikusi realizācija.

Tā būs iespēja atslēgties no ikdienas aizņemtības un steigas, lai atcerētos par būtisko mūsu dzīvē.  Projekta autore un realizētāja ir Fandango studijas vadītāja Amala Agnese.

Pieaugušo jogas grupai ir iespēja doties uz Indiju jogiskā ceļojumā Amalas Agneses vadībā. Ceļojums parasti tiek organizēts janvārī, februārī.